główna zawartość
artykuł nr 1

Postanowienie w toku postępowania o wydanie decyzji środowiskowej dla inwestora Groch - METAL Adam Grochowina - nałożenie obowiązku złożenia raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia polegającego na zbieraniu i przetwarzaniu odpadów w m. Dąbrowa 71A na środowisko

Załączniki:
Postanowienie 24 KB
artykuł nr 2

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie gospodarstwa rolnego chowu i hodowli zwierząt

Załączniki:
Informacja 629 KB
artykuł nr 3

Obwieszczenie Wójta Gminy Przystajń o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacje przedsięwzięcia polegającego na: "rozbudowie gospodarstwa rolnego - chów i hodowla zwierząt w liczbie mniejszej niż 210 dużych jednostek przeliczeniowych inwentarza"

Załączniki:
Obwieszczenie 87 KB
artykuł nr 4

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na "Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z odejściami do budynków (przykanalikami) oraz przepompowniami ścieków w miejscowości Przystajń ul. Szkolna, Antonów, Kuźnica Nowa Gmina Przystajń, woj. Śląskie"

Załączniki:
Treść informacji 58 KB
artykuł nr 5

Obwieszczenie Wójta Gminy Przystajń o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji środowiskowej - dot. przedsięwzięcia polegającego na: "Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z odejściami do budynków (przykanalikami) oraz przepompowniami ścieków w miejscowości Przystajń ul. Szkolna, Antonów, Kuźnica Nowa Gmina Przystajń, woj. Śląskie"

Załączniki:
Tređ obwieszczenia 81 KB